| d_9428 a întrebat:

Daca las calculatorul deschis si nu mai umblu la el timp de cateva minute se inchide si se deschide singur.De ce se intampla chestia asta, ce trebuie sa fac?
Ajutati-ma!

Răspuns Câştigător
| oz a răspuns:

Click dreapta pe desktop>>properties>>screensaver>>selecteaza din lista aia "none">>apply>>ok

7 răspunsuri:
| vintageheart a răspuns:

Deci dupa ce nu umbli se inchide insa imediat dupa aceea cand misti mouseul apare din nou imaginea? E ceva normal pentru ca asa e si la mine! Daca nu atunci are ceva calculatorul!

| liviu00 a răspuns:

E posedat.

| liviu00 a răspuns:

Raspunsul meu e la fel de bine plasat ca intrebarea ta (la categoria "beauty & fashion").
In alta ordine de idei, era doar o gluma, nu cred ca era cazul sa-mi trimiti 3 mesaje private ca sa-mi spui ca-s rau.

| d_9428 explică:

Nu am nevoie de raspunsul tau, liviu00

| anonymus12345 a răspuns:

Mi s-a intamplat si mie. Mie mi se stingea direct laughing) deci e de la praf.Sterge-l bine, bine cu o carpa laughing. SCZ am niste idei proaste. poate sa fie si de la VENTILATOR si de la PLACA VIDEO.Eu l-am omorat incat nu mai intra in Windows rolling on the floor. Sper ca te-am ajutat laughingwinking. Pa-pa :-H

| BybyBlondina a răspuns:

E de la placa video.

| Zuzaaa a răspuns:

Cica e posedat rolling on the floor) scuze nu m`am putut abtine rolling on the floor)