| Alexa1234a a întrebat:

Dacă mă tund în scări și îmi las prima parte a părului în față (…) iar restul de păr îl prind în coadă de cal, o să se vadă bine?

(…) -prima parte o să se vadă ca un fel de breton
Să mă tund așa?

Răspuns Câştigător
| Tili99SSM a răspuns:

Eu zic sa nu lași acea parte în fata. Și eu sunt tunsa în scări dar e mai bine sa îl prinzi tot în coada daca îl vrei prins

2 răspunsuri:
| Tryndapere a răspuns:

Ca baiat trebuie sa recunosc ca imi place enorm o astfel de frizura la o fata, acum depinde si de forma fetei tale si de culoarea parului, dar nu are cum sa nu iasa rau!

| Alexa1234a explică (pentru Tili99SSM):

Problema la mine este că mi se regenerează părul și în față am niște fire scurte care stau ca niște țepi de arici iar părut ăla iar face să nu se mai vădă.
Breton nu vreau să-mi fac...