| anonim_4396 a întrebat:

Daca o femeie are inaltimea de 1.65 si poarta tocuri, sa zicem de 10 cm, automat are 1.75?

15 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Va avea inaltimea tot de 1.65, dar "nasul in nori". big grin

| darrio2007 a răspuns:

Tu ce crezi?

| Simpatic a răspuns:

Cand e pe tocuri va avea 1.75, cand nu le va purta va avea tot 1.65 happy
O intrebare foarte complicata ce ai pus, puteai sa iti dai seama asa de usor

| sierra1 a răspuns:

"inaltimea de 1.65 si poarta tocuri, sa zicem de 10 cm, automat are 1.75"

aplică și coeficientul de curbură a pământului și constați că nu e exact atâta

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Nu, dar i se strică șira spinării automat. Mintea nu, că acolo nu are ce se strica, că are neuronii pe moațe. Mulți hormoni, puțini neuroni.

| Drimmero a răspuns:

Ghici ciuperca ce-i.

| Frank51 a răspuns:

Are manual 1.75.

| Meme10Meme a răspuns:

Nu,are 2 metri. Logic ca are 1.75, nu stii mate? E exercitiu de clasa I. Si un prost poate sa-l faca.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cel putin, daca doar tocul are 10cm inaltime.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai depinde in ce pozitie sta

| Ofiintă a răspuns (pentru anonim_4396):

Adevărat grăiești! laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da. 1.75. Dar pe lângă asta, Acea femeie va parea mai încrezătoare in sine, mai sexy si cu picioare mai lungi

| Genevaaa a răspuns:

Nu,are tot 1.65 daca poarta tocuri de 10.

| Briannaa12 a răspuns:

Bună! De obicei dau raspunsuri foarte detaliate, dar aici n am ce povești sa fac, pentru ca e simplu, asa ca o sa vorbesc scurt și la obiect : da, are 1.75. Adică înălțimea ei propriu-zisă plus înălțimea tocurilor. Pentru ca practic tocurile o ridica cu încă 10 cm, deci dacă ai măsura o, femeia respectiva ar ajunge pana la 1.75.