| anonim_4396 a întrebat:

Daca slabesc(nu rapid) prin alimentatie sanatoasa si abdomene risc sa fac mai multe vergeturi decat am sau sa mi se micsoreze sanii si fundul?(sunt medii). Vreau sa slabesc doar la burta deoarece in jos arat perfect si nu as vrea sa-mi pierd formele, decat grasimea abdominala care e destul de multa sad. Funda

1 răspuns:
| greyhound a răspuns:

Nu prea exista conceptul asta de "slabire locala"; in ce priveste bustul nu vei slabi prea mult (mai deloc) insa la fund da