| Simonaaaaaaaa a întrebat:

Daca stau imbracata gros in perioada asta si transpir mult, slabesc?

15 răspunsuri:
| Crs a răspuns:

Daca si alergi, da, vei slabi, dar daca pur si simplu stai nu vei obtine nimic. imbraca-te intr-un trening si alearga si asa vei slabi!

| Derye a răspuns:

Daaa, cu siguranta. Scoate'ti haina de blana, sosetele, manusile, caciula si fularul toate din lana si pe dedesubt pune 5-6 straturi de haine. Pana maine slabesti 10kg!

cristacheceliute
| cristacheceliute a răspuns:

Nu mai bine treci la o alimentatie usoara si sanatoasa si stapanesti foamea decat sa mirosi ca un boschetar? E sanatos sa transpiri zilnic prin efort fizic, ajuta si la eliminarea unor toxine, dar sa consumi lichide pentru a nu te dezhidrata. Daca te-ai trezit acum sa slabesti ca sa arati bine la mare va trebui sa incepi dar pentru la anulwinking

| Nimic special a răspuns:

Prostie la maxim cel mai bine e sa faci mult sportwinking si e sanatos.

| Vampă a răspuns:

Nu e o idee prea buna... poti face sport gen coarda, role, bicicleta, alergare usoara prin parc

| Symona91 a răspuns:

Ideea e urmatoarea: nu ai cum sa slabesti, daca transpiri atunci cand stai, pentru ca in primul rand, elimini apa si celelalte saruri minerale din organism! daca vrei sa slabesti, trebuie sa elimini din rezerva de grasime a organismului, adica din tesuturile adipoase.si trebuie sa faci miscare. doar nu va imaginati ca atunci cand stati la sauna, dati jos x kg de pe voi gresit. doar va deshidratati.

| BlacK EyeS LoVE BRoWn EyEs a răspuns:

Se spune ca daca transpiri slabesti, dar cine suporta asa ceva? Mai bine mergi la sauna!

| Goofy77 a răspuns:

Normal da ar trebui

| mariusciocan a răspuns:

Da.am eu o suba din piele de urs. o tii 3 zile si iesi somaleza din ea. doamne ce va mai bese mintea

| LayLow a răspuns:

Nu mai incercati aceste metode tampite de slabit laughing. tot ce trebuie sa faci este putin sport. Fara diete drastice, fara pastile si fara chin. Pur si simplu faceti 30 min sport pe zi si in 2-3 luni o sa slabiti.

| eluboy13 a răspuns:

Nu stiu, de azi am inceput si eu sa fac sport imbracat cu 1 tricou, 1 bluza si un trening...transpir ca un porc, o sa te tin la curent daca metoda da roade

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Wow. Ce prostie. Nu prea cred. Probabil vei ajunge sa te deshidratezi foarte mult. Mai bine incearca niste sport si bea multa apawinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te intreb ceva, ai gandit'o?
Cum sa stai imbracata asa pe asemenea vreme?
Eu a trebuit sa fac niste poze in costumatie de iarna pentru ca sunt nascuta in luna decembrie si asta e anotimpul meu.
Culmea! Pozele au fost facute in toiul verii.
Dumneu stie cum am suportat, da a fost un chinwinking.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nuu in nici un caz...doar vei pierde apa si te vei dezhidrata... iar cand vei bea apa.vei pune la loc
mai bine ai face sport.sau dieta.

| Alinu7 a răspuns:

Vei muri de cald laughing