| hayku a întrebat:

Daca sunt vopsita deja un castaniu spre blond inchis, credeti ca o sa-mi iasa un blond mai deschis daca ma vopsesc din nou peste? ( fara decolorare, pentru ca mi-e frica sa nu-mi ard parul ). M-am mai facut o data si blondul mi-a prins doar la radacina, la varfuri, cum am zis, este un blond inchis... castaniu. nu stiu ce sa fac, ceva pareri?

1 răspuns:
| ORGiGii_1610 a răspuns:

Nu te vopsi peste.
Nu o sa prinda culoare pentru ca este deja una.
Daca iti este Frica Du-te la un Salon(cauta pe net unul sigur si economic) Asa nu o sa faci gafe; D