| razadeluna a întrebat:

Daca va impletiti coada in spic, cum o faceti de obicei? arata mai bine daca se incepe impletitura chiar de la frunte?

3 răspunsuri:
| TwixulDrept a răspuns:

Nu arata bine din frunte mai bine mai din crestet

| MissD a răspuns:

Din crestet de obieci. nu vine prea bine daca incepu din frunte.

| Paris a răspuns:

Arata mai placut daca o faci din crestetul capului, insa daca esti atenta si lucrezi frumos, fara sa faci elefantei (asa le zic eu acelor galme) si daca ai o forma frumoasa a capului, se vede f frumos si daca incepi din frunte. trebuie doar sa ai grija sa o faci perfecta, exemplara happy