| LoveChocolate10 a întrebat:

Daca vreau sa atrag atentia unui baiat ma imbrac in fusta sau pantaloni?

6 răspunsuri:
| Pământul a răspuns:

Pantaloni stramti, fusta scurta, oricare dintre ele ar fi, categoric ii atragi atentia madularului. Ca sa il atragi pe el... tine ceva mai mult de tine si mai putin de haine.

| Violent a răspuns:

Fii tu insuti el trebuie sa te placa pentru ceea ce esti,nu pentru felul cum te imbraci, eu pun accent pe suflet nu pe imbracaminte, eu as zice sa te imbraci in pantaloni.Succes!

| LollaBolla a răspuns:

Fi tu insuti... cu te simti tu mai bine.Dar daca el te place ar trebui sa te placa pentru cine esti nu pentru cum te imbraci...

Succes!:*

| SadSmiles a răspuns:

In fusta, deoarece baieti apreciaza feminitatea

| verdee15 a răspuns:

O fustita mini big grin

| soadboy a răspuns:

De ce ai vrea sa ii atragi atentia acelui baiat?! Mai bine du-te la el si vorbeste.