| Bojthe a întrebat:

Daca vreau sa fac niste poze in casa ce as putea pune pe pereti ca sa nu se vada tencuiala? ( fara cearceafuri albe si postere)
fundsa

8 răspunsuri:
| Bojthe explică:

Nu e bine eu vreau poze cum stau rezemata de perete. Vreau sa ma infasor in staniol sa imi pun nasuri pe fata etc//

| MarianWLF a răspuns:

Ar fii o idee sa deschizi geamul te pui in fata lui si cineva sa iti faca poza. Asa o se se vada ca si cum ai fii afarawinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pei incearca sa pui niste tablouir happy...Dar eu cred ca cel mai bine este sa spui la tata-l tau sau mame-i tale sa vobseasca sau sa puna noua tencuialahappy Funda daca te-am ajutathappybig grinhappy

| Ion_Madalina_1994 a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu te supara pe mine, dar mamei si tatal nu se scrie cu nici-o cratima.Ar fii dragut daca ai lua in considerare.happy

| anonim_4396 a răspuns (pentru Ion_Madalina_1994):

Nu ma supar, dar cauta in dex. SI daca este aas : Multumesc frumos esti o bombonicabig grin:Xkiss

| Ion_Madalina_1994 a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu e nevoie sa caut in dex, ptc sunt niste reguli de gramatica care trebuie aplicate, dar nu vreau sa plictisesc pe nimeni.Ce vreau sa zic este ca nu are ce cauta cratima acolo happy

| BlueByte a răspuns:

O tencuiala noualaughing

| Mytza98hd a răspuns:

Poti pune un birou ceva sau poti sa faci de sus poza incat sa se vada doar putin... sper ca te-am ajutat funda?