| UchihaItachy a întrebat:

Daca vreau sa ma tund ca Levi din Attack on Titan, cun trebuie sa-i spun la frizer?

Răspuns Câştigător
| Lostlyric a răspuns:

Pai, e simplu. Fa o poza lui Levi si arata-i-o frizerului. Mare smecherie.
Sau, daca nu vrei sa te faci de rusine, uite aici o fotografie mai...reala a tunsorii:
http://www.chiquitabonita.ro/......4x1024.jpg
E acelasi tip de tunsoare, numai ca trebuie sa ti-l aranjezi tu sa-ti stea cum ii sta lui Levi.

4 răspunsuri:
| Crackman a răspuns:

Vreau sa fiu ca unu din animeuri... mai radeti capul. e mai simplu

| UchihaItachy explică (pentru Crackman):

Asta nu ajuta, decât sa te afli în treabă mai bine lasă.i pe alții

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Logic ca trebuie sa-i spui cum sa te frizeze, doar ca nu stiu daca frizerul va cunoaste cine e Levi din Attack on Titan))

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Levi a la Attack on Titan, bo$$!