Întrebare recomandată | eluveitie13 a întrebat:

Dacă vreau să-mi donez părul în vederea scopurilor caritabile cum ar trebui să procedez? Care sunt pașii I mean? happy

6 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Părul de unde? De jos? Crezi ca il vrea cineva?laughing

| BeSmart17 a răspuns:

Mergi la coafor si spui ca vrei sa iti donezi parul.si vor face ei toata treaba

| Marianl12 a răspuns:

I just got a free Minecraft code from http://freeminecraft.cc

| Divizia8 a răspuns:

Mergi la un frizer si ai spui care este metoda de a dona par pe care se duce si din parul tau donat se va face peruci pentru cei carei ai cad parul