| MZc a întrebat:

Daca vreau sa returnez un produs H&M imi da banii inapoi sau trebuie sa cumpar alt produs de acea suma? Produsul este cumparat in magazin si e in stare buna.

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Produsul cumparat din magazin se returneaza doar daca si magazinul este de acord si in modul in care este de acord, asa ca afli conditiile doar de la magazin.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Da i ti dă banii inapoi clar, cu conditia sa duci bonul cu care ai cumpărat produsul, si acel produs sa fie intact sa nu rupi eticheta sa nu il deteriorezi.Si rogi fata aceea de la casa sa i ti dea banii inapoi.