| Anachmr12 a întrebat:

Date: Bună, numele meu e Ana și am o problema cu coșurile de pe fata, sunt cam singura din clasa cu multe coșuri... Si am 12 ani.
Intrebare: Cum aș putea scăpa de coșurile de pe fata?
Puteți sa-mi dați și tratamente și soluții și un link se site cu tratamente pentru fata anti coșuri.

Multumesc!
O sa folosesc tot ce îmi recomandați, TRATAMENTUL SAU CINE MĂ AJUTA PRIMEȘTE FUNDA.

Răspuns Câştigător
| Gabriel2424 a răspuns:

Du-te la o farmacie cu parintii tai si iti va da ceva pentru cosuri, poti incerca sa dai pe fata cu miere sau incearca si aceste lucruri: https://www.divahair.ro/......ste_noapte

1 răspuns:
| Adry05 a răspuns:

Spune-le parintilor sa te duca la dermatolog, degeaba asculti sfaturi ca nu sunt destinate PROBLEMEI TALE