| blairelovesmusic a întrebat:

Dati-mi va rog niste recomandari de parfumuri. As prefera unul scump, intre 500-1000 de lei, care sa il pot cumpara de la un magazin fizic Douglas sau Sephora.

Răspuns Câştigător
| dullcat a răspuns:

Buna.Cred ca e mai intelept sa mergi direct intr-un magazin si sa fii consiliata.Ii spui vanzatoarei bugetul in care doresti sa te incadrezi, te va intreba preferintele de pana acum sau spre care esti inclinata(cu note florale feminine, sau poate cu note lemnoase unisex etc etc), iar astfel experienta va fi cum trebuie.Aici oricine iti poate recomanda orice.La banii astia eu as dori o experienta personalizata, nu sa intru in magazin cu lista de recomandari de pe net.

3 răspunsuri:
| Dismally a răspuns:

De care parfumuri, pentru barbati?

| Celula44 a răspuns:

Perfume djj