| ZuzaTA a întrebat:

Datz-mi idei de luciuri de buze ce sunt de lunga durata kiss Thnx tongue
Dau Funditzuka kiss

Răspuns Câştigător
| Vallynike a răspuns:

Revlon Colorstay Mineral Lipglaze Unlimited Nectar 520
Revlon Colorstay Mineral Lipglaze - 505 Nude
Gloss de Buze Revlon Super Lustruos - Get Reddy
Gloss de Buze Revlon Super Lustruos - 16 Glossy Rose
Gloss de Buze Revlon Super Lustruos - 12 Pink Afterglow
Gloss de Buze Revlon Super Lustruos - Tickled Pink
Gloss de Buze Revlon Super Lustruos - Get Cinnamon
Gloss de Buze Revlon Super Lustruos - Peppermint Kiss
Gloss de Buze Revlon Super Lustruos - Pink Pop
Gloss de Buze Revlon Super Lustruos - Berry Wild
Gloss de Buze Revlon Super Lustruos -06 Coffee Gleam
Matifying Moisturiser Gel Cream
Gloss de Buze Revlon Super Lustruos - Get Iced
Gloss de Buze Revlon Super Lustruos - Hotshot Cherry
Funda plz

2 răspunsuri:
| simiiii a răspuns:

Heii! eu foloseshk plumb pout de la AVON :X e ff bun sh e transparentlaughing plus ca da volum buzelor smug:X inkearka nu e skumpkiss!

| omy_9418 a răspuns:

Depinde de bugetul tau
Rouge Allure Chanel confera buzelor o culoare vibranta, proiectat pentru a tine foarte mult timp.
Este o alegere foarte buna pentru toate femeile care iubesc textura, stralucirea si efectul stralucitor al acestui make-up de buze.

Numele complet al acestui produs inovator este Extrait de Gloss Rouge Allure, o combinatie perfecta intre stralucire pura a unui luciu de culoare si intensitate, fiind disponibil in 9 culori.