| KameliaU a întrebat:

Dau funda! Daca ma dau de doua ori pe saptamna cu ulei de ricin, si de doua ori pe saptamana ma spal pe par...Am mare grija de parul meu,il piepten foarte des,il tin tot timpul impletit in coada,nu-l prea las desfacut, si am mare, mare grija de el. Cati cm imi va creste intr-un an?

Răspuns Câştigător
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
parul e bine sa fie si liber sa "respire" eu folosesc ulei de masline +masca cu galbenus si sunt multumita, nu iti pot garanta ca vor creste 20 de cm cum a specificat Amelia, dar ceva centimetri vor creste cu siguranta daca adaugi un regim de alimente cat de cat sanatos..incearca sa cauti tinctura de ardei iute, am auzit, nu am probat inca, dar am sa ma interesez si am sa probez sa vad..stimuleaza foarte mult circulatia ceea ce inseamna un avantaj. spala parul cu frunze de nuc/urzica/pelin.
O zi frumoasa sa aihappy

2 răspunsuri:
| Classy a răspuns:

Pai depinde si de modul tau normal de crestere al parului..Peste 10 cm.

| Negrea_Amalia_1995 a răspuns:

Mult mai mult decat normal cred ca o sa-ti creasca mult cam 20 cm e parerea mea