| anonim_4396 a întrebat:

(Dau funda) Hei fetelor! As vrea sa va intreb cu ce va epilati "acolo jos"? Care metoda spuneti ca ar fi cea mai buna? Va radeti peste tot acolo? Eu folosesc lama,dar nu prea imi place fiindca a doua zi a crescut la loc+iritatie, sau cum sa procedez, pup

Răspuns Câştigător
| CuriousStuff a răspuns:

Nu sunt fata dar ti-as recomanda un epilator sau ceara daca rezisti sau crema depilatoare daca nu, pentru a scapa de iritatie si de acele fire care inteapa o saptamana dupa epilarea cu lama.

1 răspuns:
| corbulalbrosu a răspuns:

Prietenele mele au folosit de obicei crema depilatoare Weet. Fiindca aplicarea cremei depilatoare era simpla si putea fi facuta doar pe portiunea dorita de a fi epilata, le oferea ocazia de a reusi sa-si infrumuseteze "pasarica" prin creerea unor frizuri si/sau modele care se dovedeau a fi adevarate "opere de arta". big grin