| MadaMary67 a întrebat:

DAU FUNDAAA
Buna.
Vreau să mă fac bruneta-albastrui, si acum sunt un brunet spre saten închis,am mai fost decolorată,am fost vopsita roșcată,saten, blond, si am mai fost vopsita odată brunet-albastrui după dat cu un brunet deschis si nu se mai vede, daca ma fac acum iar cu brunet-albastrui se va vedea? Si ce număr că știu că sunt 2 dacă nu mă înșel, DAU FUNDA.

Răspuns Câştigător
| Nhamnhumhebhaaa a răspuns:

Mergi pe intuiție dacă crezi ca o sa îți iasă încearcă ca să nu îți pară rău sa te gândești ca nu te-ai făcut si poate îți ieșea

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O sa-ti iasa si iti iei nuanta care-ti place tie mai mult.

| Holy2010 a răspuns:

Nu am inteles aproape nimic din descrierea de mai sus.
Daca folosesti vopsea permanenta o sa prinda bine la radacina si mai putin pe zonele unde parul a fost decolorat de nuante precum blond, saten deschis sau roscat...acolo culoarea se v-a spala treptat cel mai probabil. Habar nu am la ce numar 1 sau 2 te referi din moment ce nu ai mentionat un brand de vopsea. Pe piata sunt mai multe firme ce produc nuante negru-albastrui.