| kissterie a întrebat:

De cate ori pe zi e bine sa ne spalam pe fata?
eu ma spal cam de 3-4 ori pe zi. big grin

Răspuns Câştigător
| NinaSimone a răspuns:

Spalatul pe fata de mai mult de doua ori pe zi(dimineata si seara) nu este indicat deoarece stimuleaza secretia de sebum.hee hee

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Vara e bine sa te speli de fiecare data cand transpiri si iarna e suficient odata dimineata ca e frig si nu stai 30 de minute sa-ti vina apa calda la robinet.

| daisy22 a răspuns:

Nu e bine sa te speli foarte des, dupa cate am inteles, pentru ca sapunu usuca pielea

| barius a răspuns:

Cum crezi tu ca e mai bine pentru tine, e bine daca ai gel de fata nu sapun.

| Afdsa a răspuns:

Este de ajuns odată dimineaţa după ce te trezeşti şi odată seara înainte să te culci.

| XtremePWN a răspuns:

Du-te la biserica sa te speli cu apa sfintita sa te mantuiasca domnul.

| kissterie explică (pentru XtremePWN):

Ai glume-n program?
eu am intrebat la modul cel mai serios. laughing
of, of
P.S.: Se scrie Domnul. happy
Pa-pa.
Multumesc tuturor pentru raspunsuri.