| Ruod a întrebat:

De ce ajunge omul frumos sa fie arogant? Ii canta alții in struna prea mult?

5 răspunsuri:
| Zuzu1991 a răspuns:

"acum 51 minute | Ruod a întrebat:
De ce ajunge omul frumos sa fie arogant? Ii canta alții in struna prea mult?"

siiiii, iti raspunzi singur, brava tongue

| oglindasultanului a răspuns:

Frumosi sunt fericiti, nu se pot comporta urat cu ceilalti. Decat cand ii lipseste "fericirea".

| Sophieka a răspuns:

E foarte posibil, de la admiratie si de la prea mult bine. Dar asta iti arata si caracterul s-au... Am intalnit oameni frumosi si fizici si psihic, adica cu frumusete si la exterior dar si in interior.

Insa am intalnit persoane foarte arogante si cu un aspect fizic foarte naspa... Deci depinde dar tind sa cred ca categoria care arata bine fizic, sunt mai aroganti si mai cu nasul pe sus.

| FilosofulDepresiv2022 a răspuns:

Toata lumea ii complimenteaza si valideaza indiferent de ce fac ei, asa ca multi realizeaza ca nu merita sa se sinchiseasca sa fie o persoana ok!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu e o regula "ca, omul frumos sa fie arogant", dar putem spune ca e o,, regula " în ceea ce privește caracterul" lui ".