| Diixy a întrebat:

De ce dupa ce ma depilez pe picioare imi apar niste bubite? straight face

3 răspunsuri:
| maryus92 a răspuns:

Te iriti usor happy, incearca ceva balsam de calmare a pielii si de hidratare happy

| DianaaGabrielaa a răspuns:

Pentru ca epilatorul smulge parul de la radacina, si de aceea apar "bubitele".

| Alina234 a răspuns:

Dupa ce te depilezi. pielea devine foarte sensibila si iritata...dao cu ceva crema pentru a o calma ...si ar fi bine creme pentru corp sau dupa epilare si in scurt timp totul va trece