| Idontcare69 a întrebat:

De ce fac cojițe pe nas? Și de ce mi se strânge fondul de ten pe față? Folosesc cremă hidratanta si degeaba.

Răspuns Câştigător
| Bondarel99 a răspuns:

Cojitele acelea inseamna ca pielea se exfoliaza, ceea ce e perfect normal, dar si ca e putin uscata.
Deci foloseste exfoliant o data pe saptamana (din ala cu particule abrazive) si crema hidratanta la nevoie.

5 răspunsuri:
| RobertMoon a răspuns:

Probabil îți spune fața că ești frumoasă și fără fond de ten big grin

| Idontcare69 explică (pentru RobertMoon):

Hehe, mulțumesc! big grin Chiar nu am coșuri sau orice alta imperfecțiune, dar locul de muncă mă obligă să port fond de ten (este scris in contract) sad

| christine99 a răspuns (pentru Idontcare69):

Scris in contract? in ce domeniu lucrezi, cam neciopliti astia laughing

| Idontcare69 explică (pentru christine99):

Stewardesălaughing

| sunmetal11 a răspuns:

Foloseste produse de la ivatherm