| VladAntonio a întrebat:

De ce in unele părți ale corpului am parul roșu spre portocaliu inclusiv pe barba?
Menționez ca sprâncenele genele și parul de pe cap are culoarea saten.

4 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Ai pus magnetul ca pe tubul televizorului, si te ai decolorat, de unde sa stim noi de ce.

| T0T a răspuns:

Ești pochemon.

| Ushtria a răspuns:

Mama ta e din Romania iar tatal tau nu rolling on the floor

| Rocklove a răspuns:

E normal sa ai asa. Sunt persoane care au barba la culoare la fel ca parul din cap, altele nu. Eu am parul saten, dar barba mea are și fire blonde, chiar multe.