| Mihai1000 a întrebat:

De ce la fete le plac baietii cand sunt îmbracati în pantaloni GRI? Ca nu înteleg...

Răspuns Câştigător
| AlaSwek a răspuns:

Salutare Mihai.
Lucrul acesta mi-a pus si mie un semn de intrebare, si am aflat raspunsul. Fetelor le plac pantalonii gri deoarece se conturează "ciocanu,, când îi purtam."))). Sper ca te am lămurit.

| Zuzu1991 a răspuns (pentru AlaSwek):

Daaaaaaaaaaa, daca sunt gri si largi cat cuprinde atunci contureaza... cutele pantalonilor
confunzi SERIOS culoarea cu tipul de panataloni, iar ce spui tu sunt aia "mulati" care contureaza... tot, si vin in ORICE culori, nu numai gri

4 răspunsuri:
| Nirvanaaa a răspuns:

De unde pana unde asta? Nu am auzit de la nicio fata afirmatia asta vreodata.

| NotNamed a răspuns:

Wtf, de unde ai mai scos.o si pe asta?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu cred că are nimeni preferințe așa specifice. Gri? Păi e o culoare neutră. Nu are de ce să îți placă, dar nici de ce să îți displacă. Cu gri mergi la sigur, mai bine decât roz bombon și galben neon.