| Papadie123 a întrebat:

De ce ma inrosesc la soare? si ce sa fac sa scap de acesta roseata?

Răspuns Câştigător
| strawberrycool14 a răspuns:

Hey! si eu sunt exact ca tine! ma inrosesc ca un rac! sfatul meu e sa bei mai multa apa, sa te dai cu crema cu SPF +50 si sa stai la umbra!winking

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bina!
Cred ca pigmentul pielii este mai deschis din cauza asta, trebuie sa foloseti creme de protectie solara dar care sa ti se potriveasca tipului de ten.
N-ar strica sa dai o fuga la un dermatolog.
Te pup!

| miki13 a răspuns:

Daca te ustura poti sa iti dai cu iaurt si o sa iti treaca.Si ca sa nu te mai inrosesti cumpara o crema cu nivel de protectie mai mare.

| CătălinB02 a răspuns:

Pai foarte ciudat thinking N-am mai vazut asa ceva. Foloseste ulei de floarea soarelui sau galbenus de oua de strut. Si eu am o problema asemenatoare cand fac dus incep sa devin ud. Nu stiu de ce thinking Funda?