| Mayaaaaaaa14 a întrebat:

De ce nu acționează șamponul silver? Sunt blonda, dar îmi prinde doar unde am fost blonda(adică la vârfuri), iar unde m-am decolorat nu prinde deloc. Exista șanse sa prindă uniform? Ce sa fac in aceasta situație?

2 răspunsuri:
| alina2k18 a răspuns:

Pai nuanteaza parul silver care dupa cateva saptamani se ingalbeneste.
Tu vrei sa actioneze pe par decolorat?
Vopseste-te cu o vopsea semi cu nuanta dorita si cu samponul intretii culoarea.

| răspundtot a răspuns:

Salut,s-ar putea să crezi că te iau la mișto dar nu e așa ţi-o spun ca de la blond la blondă. Consumă alimente galbene. Mâncarea cu culoare are rolul ei. Pe lângă energie și ce mai pompează sângele, duce și pigmenţii în zonele cu probleme. Durează totuși cam două luni