| Dorinelll a întrebat:

De ce nu imi merge sunetul? Am instalat slim divers si am dat update la toate care imi arata...dar nu a functionat...mi-a blocat compu(in sensul ca merge greu] ce sa fac sa mearga sunetul? si sa mearga compul? Scuzati categoria.Dau funda raspunsuluicastigator

2 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Nu merge deloc? Nici la pornirea sistemului de operare? Fa cateva printuri din dxdiag tabul Soud 1 si 2 apoi posteaza aici. Mai faci un print si din Device Manager ->sound.
Daca imi poti spune ce placa de baza si ce sistem de operare ai (32 sau 64 Bit).

(foloseste functia -> Raspunde din dreptul raspunsului. Vezi foto: http://i.imgur.com/N3Prx.jpg )

| Nebunel123 a răspuns:

Scrie asa pe net... download soud driver hing definition descarca-l si instaleazal.asta daca problema cu sunetul e de la driver daca ti s-a defectat placa de sunet atunci nu stiu. sper ca ti-am fost de ajutor