| SERIALS a întrebat:

De ce omul cand se dezgoleste si isi arata fizicul bine facut obtine mai multe like-uri decat la o poza unde este imbracat?

8 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Pentru ca pe unii ii excita asta.

| Dalmore a răspuns:

Admirație.

| RAY a răspuns:

Ai facut un studiu? imi poti da studiul

| SERIALS explică (pentru RAY):

Am observat asta pe Instagram, dar chiar si Facebook

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Oare de ce?

| RAY a răspuns (pentru SERIALS):

Observari personale nu sunt studii, depinde cum e imbracat acel individ, pe mine ma atrage o fata cu haine sexy decat una dezbracata

Răspuns utilizator avertizat
| Bizon95 a răspuns:

Invata din propriile experiente
unii isi arata bustul si primesc like-uri

FA SI TU UN FAKE CU BUSTUL... nu cred ca e asa complicat sa gasesti pe google cum si ia-ti niste like-uri
chiar in cel mai rau caz am vazut un fel de haine care fac fake serios cu patratele perfecte samd (si asa poti sa faci multe poze)

big grin

nu incalci nici o regula si nici o lege tongue