| anonim_4396 a întrebat:

De ce trupe ca one direction, bill kaulitz, Justin Bieber s-au uratit atat de mult la aspect? Inteleg ca au crescut dar totusi au sub 30 de ani

3 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Varsta, cosmeticele fara limita, stress-ul, chefuri, droguri etc.
Majoritatea superstarurilor trece prin acestea, iar dupa varsta de 4ö ani putini mai pot ramane in relativ-echilibru si se retrag.

| AwGenetix a răspuns:

Drogurile tata, drogurile

| Mayaaaaaaa14 a răspuns:

Faima le-a schimbat viața, iar după ce au văzut ca au o grămada de bani și nu au ce face cu ei, din păcate s-au apucat de droguri. Care acestea la rândul lor, i-au distrus ca oameni.