| caraser a întrebat:

De ce un baiat scund arata dragut insa atunci cand devine adult nu ii mai scade atractivitatea? Si mai am o intrebarebig grine ce baietii inalti si bine dezvoltati din liceu si foarte frumosi ce sa mai, ajung in cele mai multe cazuri sa isi atinga apogeul la 30 de ani pierzandu-si la fel, din atractie, iar unii care in liceu erau slabi si urati ajung uneori sa arata mai spre varsta asta mai bine si mai proaspeti decat aia senzuali din liceu?

5 răspunsuri:
| anonimg a răspuns:

Unii se bucura de viata in prima parte a... vietii; altii se bucura de viata in cea de-a doua parte a ei.
Trebuie sa fie deci o egalitate, si in acelasi timp nimeni sa nu se laude cu darul lui Dumnezeu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eronat total. Un baiat inalt si slab in liceu la 30 de ani e un barbat brumos si suplu dorit de foarte multe femei frumoase si ele. Un barbat scund in liceu la 30 de ani va fi un pitic gras pe care nu il vrea nici o femeie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eronat total. Un baiat inalt si slab in liceu la 30 de ani e un barbat frumos si suplu dorit de foarte multe femei frumoase si ele. Un barbat scund in liceu la 30 de ani va fi un pitic gras pe care nu il vrea nici o femeie.

| MrAM a răspuns:

Pai depinde de multi factori, incepand cu partea de genetica si caracterele dobandite de la parinti. Pana la stilul de viata si cat de mult se ingrijeste de felul in care arata.

| caraser explică:

Ii scade, la prima