| Hachiko a întrebat:

De ceva timp sunt foarte interesata de stilul vestimentar boem si as vrea sa stiu cam pe unde pot cu adevarat gasi haine de genul. eu locuiesc in Resita, deci as putea cumpara din orase apropiate presupun. cineva care este adept acestui stil si care imi poate oferi parere si informatii? Multumesc.

Răspuns Câştigător
| StyleAndTheCity a răspuns:

Haine in stilul descris de tine poti gasi si in magazinele online, http://hainedama.ro/ sau http://hainedama.ro/. Sunt magazine online, faci o comanda, au reduceri atat la haine cat si la transport, iar acestea iti vin acasa, oriunde te afli in tara.

Stilul boem, intr-adevar, e o alegere buna si credem ca ti-ar veni foarte bine.

| Hachiko explică (pentru StyleAndTheCity):

Multumesc, recunosc ca am incercat sa gasesc magazine serioase de genul dar se pare ca nu ma prea pricep haha ^^" si multumesc pentru incurajare, multi oameni din jurul meu il vad doar ca pe un stil ciudat si imatur -.- apropo la cine te referi cand spui "credem"? din nou, mersi.

1 răspuns: