| Mirela0876 a întrebat:

De curand mi am cumpărat o placa de îndreptat părul.Dezavantajul la aceasta placa e că nu are buton de reglare a temperaturii.M-ar interesa un spray pentru protecție termică dar sa fie destul de bun sub 35 de lei.Ce-mi recomandați?(placa se încălzește până la 200°C)

3 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

GeorgianaDiaconu nu asta o intereseaza si sai nu-i arde parul

| GeorgianaDiaconu a răspuns:

Eu am Kallos si am dat 12 lei pe el. E o sticla mare, alba. E foarte bun, parul miroase foarte bine si ii ofera un aspect luminat