| RoOxX a întrebat:

De la o vreme, parul meu e foarte aspru, se electrizeaza. Stiti vreun balsam/spray care se da dupa baie fara clatire pentru problema mea? Sa nu fie prea scump si sa fie usor de gasit. Mersi.

1 răspuns:
| RoXxy a răspuns:

Incearca samponul si balsamul de la Syoss.Se gaseste in magazine si scrie pe el antielectrizant sau ceva de genu'.Te orientezi tu in magazinwinkingSi spray-uri sau balsamuri care nu necesita clatire nu stiu, dar Syoss e f bun