| RAY a întrebat:

De magazinul asta ati auzit C&A? ce parere aveti de produsele lor?

5 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| rabbit2014 a răspuns:

Foarte bun este mai mult clasic, mie una imi place am mai multe articole de la ei

| RAY explică (pentru rabbit2014):

Am trecut intr-o zi pe la ei sa vad ce produse au cand intru vad un trening culmea nike la 160 de lei la reprezentanta costa 300 dublu fapt ce m-a mirat iti dai seama, tu cumperi des de la ei?

| rabbit2014 a răspuns (pentru RAY):

Da destul de des, mereu cand ies sa imi iau ceva caut in c&a ori h&m, na acum depinde si ce iti cumperi, eu caut ceva frumos si ieftin...parerile sunt impartite

| Florentina_Carina_1995 a răspuns:

Este foarte OK!