| FataȘarpe a întrebat:

De putin timp am inceput sa folosesc deodorant de barbati(Mennen Speed stick). Pentru ca imi place mult mirosul lui. Chestia e ca miroase "a barbat", adica e miros fresh/sport puternic. Credeti ca are ceva? Adica, e deranjant pentru ceilalti sau e un turnoff?

4 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Nu ar trebui sa fie o problema asa mare.

| CuriousStuff a răspuns:

Deranjant nu, turnoff... cu siguranta. Incearca sa iti gasesti unul pentru femei care sa iti placa. Mirosul e un stimul puternic si poti sa-l faci sa lucreze pentru tine sau impotriva ta. Si nu vreau sa zic ca e ciudat. O femeie cu un slab miros de barbat nu bate la nas (sa zic asa) dar cand miroase tare da... Deja devine ciudat. Nu stiu cat de puternic e mirosul de la acel deodorant. Intreaba o prietena sau pe cineva apropiat daca se simte. Daca nu se simte fi fara grija.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu folosesc deodorant de barbati de cand ma stiu, mi se par mai eficiente si miros super. Alea rexona stick imi plac.

| BeeBia a răspuns:

Atât timp cât ție îți place folosește-l. Și eu am momente când mă dau cu parfum de bărbați pentru că miroase atât de bine♡♡