| Iulian03 a întrebat:

De unde îmi pot cumpara o pereche de pantaloni din fâș largi si jos stransi cu elastic?

https://marketplace-images.asos.com/......_large.jpg

5 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Sunt urîti unde i porti in pat?

| sierra1 a răspuns:

E un trening nenorocit (doar să ți-l iei cu vreo 4 numere mai mare), îl găsești in ORICE târg

| Iulian03 explică (pentru sierra1):

Nou sau SH?

| sierra1 a răspuns (pentru Iulian03):

și - și (ca-n reclama aia la mezeluri)

| Ava1231 a răspuns:

Pai poti sa ii cumperi noi de pe net... pur si simplu cauti pantaloni de fas si gasesti cu siguranta. Poti sa mergi si in mall la magazine nike, adidas sa incerci sau poti merge la Second Hand sa iti incerci norocul. Doar ca va trebui sa cauti mult pana sa gasesti