| anonim_4396 a întrebat:

De unde îmi pot cumpăra tricouri in București?

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

De la unul din cele 123456 magazine de haine

| Ineys a răspuns:

Mall? Orice magazin de haine care vinde tricouri?

| Trustmotorcy a răspuns:

Îți recomand de la Gotica, le faci comandă pe tricouri B&C dacă dorești fără imprimeu pe orice culoare.

Îți vor arăta site-ul cu diversele culori, care sunt de asemenea foarte multe. Materialul este bun, stau bine pe corp, iar prețul unui tricou este de 15 lei. Eu deși nu sunt din București, prefer să fac comandă la ei decât să-mi iau tricouri normale de prin orice Mall.

Au de obicei doar tricouri pe stilul rock, de asta va trebui să le specifici că vrei normale. Cele fără imprimeu mi se par o afacere foarte bună, culoarea arată bine pe tricou.

| dingavasile a răspuns:

Buna, de ce nu alegi sa faci asta online? Eu mi-am comandat de la Printado, acolo ai posibilitatea sa iti personalizezi tu tricoul sau sa iei unul deja personalizat. big grin Link aici: https://printado.ro/tricouri-personalizate/