| xzzyzy a întrebat:

De unde imi pot cumpara un expander pentru ureche (flesh) din Constanta? Exista magazine care vand asa ceva sau trebuie sa imi comand de pe net?

1 răspuns:
| Coraline14Dnb a răspuns:

Daca vrei, eu le fac hand made.
Adica din fimo mi le-am facut pe toate si astfel am putut sa-mi maresc singura dimensiunile sau sa-mi fac modelul preferat. expandere spirala/con / fake flesh / flesh gol / plugs :3. si imi scrii daca doresti.(piinku_17xd)
Mna, la mine e 5 lei unul laughing indiferent de marime etc.