| Anonim2796 a întrebat:

De unde imi pot lua jordani originali? gen site sau magazin

4 răspunsuri:
| MihaiNicu23 a răspuns:

Incearca pe aceste site-uri:
https://www.google.ro/......ps?/search
la search-ul acesta cauta site-ul e pantofi si originals.ro vei gasi jordan originali sigur.

| Kogaion a răspuns:

Eu iti spun din propria experienta si te sfatuiesc sa nu-ti cumperi haine scumpe din Romania, magazinele din mall sunt pline de fake-uri, gasesti si pe Youtube video-uri cu specialisti in haine care merg prin Mall-urile din Bucuresti la firme precum Moncler si vezi acolo geci care costa 1.000 de euro si sunt fake. Daca ai posibilitatea, sau cand esti intr-o excursie in strainatate sa-ti cumperi de acolo.

| Boo01 a răspuns:

Ii poti cumpara de la magazinul Adidas de la tine din oras.

| SelenaFTW a răspuns:

De la magazine/outlet-uri Nike