| kissterie a întrebat:

De unde pot comanda produse de la mac, lancome, sephora, farmasi etc? stiti site-uri sau persoane care vand aceste cosmetice?

4 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Se găsesc la magazinele de cosmetice, în Mall, hipermarket.
Pa, pa.

| Amelya02 a răspuns:

In malluri gasesti!

| MeGustaSiempreTu a răspuns:

Buna! eu am avut o experienta extrem de urata pe la 10 ani acum am 12 dar in fine! l am pus pe tata sa mi comande rimel, oja blusher si creion dermatograf. dupa o spatamana le am primit si am inceput sa le incerc! de dimineata aveam fata rosie si ochii umflati! i am zis si aratat tatei si a descoperit ca erau contrafacute si expirate! asa ca sfatul, eu este sa ti iei produse numai de la avon desi sunt scumpe merita si sunt cele mai sigure!
p.s produsele comandate de mine nu erau de la avon!winking

| kissterie explică (pentru MeGustaSiempreTu):

Simona, am 17 ani... la 12 ani tu te machiezi? eu nu pun fond de ten pe fata.
Firmele enumerate de mine mai sus sunt foarte bune. Avon e copil pe langa ele, sa stii si tu.
Sfatul meu este sa o lasi mai moale cu machiatul la 12 ani ca la 20 o sa ai riduri, pete si porii deschisi si o sa te intrebi de ce. happy
Bafta!