| KaanNoah a întrebat:

De unde pot cumpăra adidasi ieftini? Nu trebuie neaparat sa fie de firma

6 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Vezi in bazar,piata,magazine,hervis,auchan au ieftini, intersport, eu as recomanda de la nike, dai un ban dar tine, le am de 4 ani, asa ieftini se strica repede

| Goete a răspuns:

"Adidas" esta o firma

| Dalmore a răspuns:

Nu recomand second hand, dracu știe cu ce ciupercă te pomenești, mai bine vezi la magazine din alea de cartier, micuțe, sau decathlon, că au destule la prețuri de nimic.

| cosmin1324 a răspuns:

Poti incerca Decathlon, au de toate preturile, si mai ieftini si scumpi

| AlexAL275 a răspuns:

Poți încerca la un second hand sau pe Facebook, dar majoritatea sunt fake-uri(mai ieftini).
Alte site-uri : glami, footshop, hervis (încălțăminte scumpă) sau olx, la jumate.ro, wish.

| X3RO a răspuns:

Pe 4F au niste tenisi frumosi si nu costa mult. Pe Decathlon la fel preturile sunt bune, Garage Store au reduceri aproape mereu, deci iti poti lua ceva chiar de firma, dar la un pret foarte convenabil, dar te poti duce si pe site-ul Adidas, iar jos scrie Black Friday ( ei inca mai au) si au reduceri chiar bune. Pe net mai poti cauta tenisi de la Victory. Sunt buni si arata bine. Îi poti gasi si in Deichman