| Jonsdottir a întrebat:

De unde pot luat monstre gratuite de fond de ten? happy
ThX

10 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

"MoNstre" fiind cumva femininul de la "monstri"?
Mostre mai gasesti uneori in raioanele de cosmetice din hypermarketuri.

| zanesiprintese a răspuns:

MoNstre nu stiu, mostre de pe la Sephora, farmacii. dadeau intr-un timp pe la Centrofarm

| Jonsdottir explică:

Bai frt, nu am voie sa gresesc!? dupa ce am postat intrebarea mi-am dat seama ce prostie am scris straight face [mostrewinking ]
de parca voi ati scrie mereu totul corect! se mai intampla sa gresesti [plus ca am postat intrebarea pe la ora 23 si eram obosita]

| Jonsdottir explică:

@dienuk am bani sa imi cumpar dar decat sa dau o gramada de bani pe o porcarie, mai bine il incerc inaintewinking

| dienuk a răspuns:

Nu se dau monstre de fond de ten, cum se dau ''monstre'' de salam si carnati in magazine rolling eyes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dadeau intr-o perioada si cei de la Bourjois dar acum nu mai stiu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe la farmacie daca ai cunstinte primesti gratis thinking
Monstre gasesti in toate revistele de moda. Dar mai bine incerci diferite fonduri de ten in magazinele de cosmetice si iti iei unu si bunwinking.

| katy19bv a răspuns:

Ummm... Carrefour? laughing