| Florentina63751 a întrebat:

De unde se pot cumpara extensii si cam cat costa?

Răspuns Câştigător
6 răspunsuri:
| faramatania a răspuns:

Doi ani,nu,cred că e mult, un an, un an şi ceva, pot fi folosite, dacă sunt îngrijite corespunzător. laughing

| Florentina63751 explică (pentru faramatania):

In ce consta ingrijirea lor?

| faramatania a răspuns:

În link-urile pe care ţi le-am dat,există răspuns la această întrebare.Dar, dacă vrei să-ţi răspund eu,ok,nicio problemă. Înainte le descurci,cu un pieptene cu dinţi rari,apoi le speli,aşa cum îţi speli părul,şampon,balsam,mască.Se recomandă o spălare cat mai usoară(adică nu trebuie agresate, frecate).Pot fi vopsite, coafate, îndreptate, etc. laughing

Răspuns utilizator avertizat