| anonim_4396 a întrebat:

De unde vă luați produse îngrijire /aranjare a părului? Mă refer la lucruri precum ulei de păr, pomadă, clay, sea salt spray, pudră etc. Am încercat de pe tot felul de site-uri din străinătate dar niciunele nu au transport în România... dubios. Iar ce am găsit la site-uri românești n-au niciun review pe nicăieri. Dacă știți un magazin fizic ar fi foarte bine

Răspuns Câştigător
| Geocc112233 a răspuns:

Ibarber.ro este cel mai mare din Romania si cel mai serios. Au cateva mii de recenzii, livreaza de pe o zi pe alta. Si au cele mai smechere branduri din industrie

19 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Ai ajuns femeie asa repede?

| floresdemayo a răspuns (pentru mgtow):

Și dacă pregătește un cadou iubitei?
In altă ordine de idei, sunt și variante bărbătesti ale cosmeticelor, ca și deodorantele, parfumurile etc. Adică, nu-s exclusiv pentru femei.Ci și pentru bărbați.
Sunt destui tipi care isi ingrijesc podoaba capilară.
Nu a cerut ruj sau fond de ten. Și chiar dacă ar fi cerut si asa ceva, putea fi un dar pentru cineva...

| Ofiintă a răspuns:

Chiar ieri am fost în sensiblu și văzut că au și produse profesionale pentru păr.
Te sfătuiesc să intri și în dm, poate găsești ce cauți.

| Freya1 a răspuns:

Farmacie,supermarket,magazine de prin mall.

| Catrice a răspuns:

Farmacie,supermarket.

| Fatamuntilor a răspuns:

Recent am inceput sa folosec un tonic capilar de la Dacia Plant
https://www.daciaplant.ro/tonic-capilar-tinctura.
a trimis cineva pentru mine prin curier, dar ma gandesc ca se gaseste si in farmacia verde.
folosesc de 2-3 saptamani.
O albinuta mi-a dat o recenzie (buna). Eram cu parul desfacut cand o albina de lucru in parul meu.Cred inca m ai aveam tictura.Are mai multe plante, dar si propolis.Iar samponul tot cu plante.

| alina2k18 a răspuns:

Farmacia tei in ultimii 3-4 ani ca au preturile cele mai bune dar jumate din produsele de styling nu le folosesc laughing
In rest mai am din Sephora un BB primer UV and heat protection dar e fail total laughing si de pe Notino un luciu spray de par.
Vezi ca salt spray, pomada si ce mai vrei tu gasesti si prin DM.

| Adry05 a răspuns (pentru alina2k18):

Au prețuri mai bune la farmacia la preț mic

| Apokales a răspuns:

Eu pe par aplic produsul sapun. Uneori adaug si apa, dar nu mereu.

| Freya1 a răspuns (pentru Apokales):

Cred ca mai bine folosesti șampon.

| Apokales a răspuns (pentru Freya1):

Si daca intru in coma?

| Freya1 a răspuns (pentru Apokales):

Macar nu iti pica parulwinking laughing. Mori cu el pe cap si esti frumos in coșciug laughing

| Apokales a răspuns (pentru Freya1):

Win-win. Imi place cum suna.

| existential a răspuns:

Ca baiat ce nevoie ai avea de asa ceva... sampon bun si atat.
Eu imi aranjez parul cu masina de tuns, o data la 3 luni big grin

| anonim_4396 explică (pentru existential):

Cine nu știe mai bine nu se bagă.

| Morbid a răspuns:

Vezi pe ibarber. Sau trendhim, daca nu ma insel au numai pentru ingrijirea barbii.
Au niste accesorii foarte faine, da scumpe.

| anonim_4396 explică (pentru Morbid):

Merci mult, chiar am găsit ceva util pe acest site.

| Geocc112233 a răspuns (pentru Morbid):

Au si styling slava cerului laughing

| Psihiatrie a răspuns:

Din piata Moghioros, negociez cu tiganca sa mi-l lase la 10 lei gelul de par happy