| anonim_2954 a întrebat:

Deci...am nevoie de mare ajutor. Am 57 kg si 1, 59 si vreau sa slabesc in vara asta neaparat. cum sa fac vreau sa scap de grasimea de pe picioare, de pe abdomen si sa am o talie de viespe... ajutati-ma. dau funditabig grinbig grin

Răspuns Câştigător
| Shine a răspuns:

In primul rand trebuie sa faci mult sport! Daca stii sa mergi pe role sau pe bicicleta si ai timp, du-te de cel putin 3-4 ori pe saptamana in parc cu ele. Apoi, elimina din alimentatie tot ce inseamna grasimi, prajeli si dulciuri. Mananca des si putin si ai grija sa iei mereu micul dejun. Nu manca dupa ora 6. Asa slabesti sanatos si repede. Sper ca te-am ajutat!