| ThePrinceOfAllSaiyans a întrebat:

Eu am fata alungita si vreau sa stiu daca mi se potriveste o tunsoare asiatica, parul pana la ochi. Voi fi si mai urat daca am tunsoarea asta? Dar daca eu fiind urat si ma vopsesc, voi fi si mai urat?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu neapărat ca vei fi mai urat ai grija sa se potrivească cu tenul tău
Și nu cred ca ar trebui sa te subestimezi atât din cauza aspectului sunt alții și mai urâți și nu sunt demoralizati chiar unii au succes mare la gagicutze
Tu vopseștete man /tunde-te cum îți place ție și cum te simți tu mai confortabil. Fiecare e frumos în felu lui încearcă sa ai mai multa încredere în tine și sa nu te mai subestimezi din orice da mulți asiatici au fără asa și le sta ok freza dacă ai și ochii negri e și mai cool
Nu mai baga în seama ce spune lumea orice ai face unii tot vor comenta la ceva gura lumii nu o poate astupa nimeni asa ca fa ce îți place ție și nu mai lua în considerare părerea lumii.

3 răspunsuri:
| Catrice a răspuns:

Încearcă să-ți desenezi un breton sa vezi cum îți sta rolling on the floor

Răspuns utilizator avertizat
| BuBBlesykeSs a răspuns:

Încercarea moarte n are m cat de urat poti fii?