| PattyC a întrebat:

Deci, fără deci laughing. Acum câteva luni mi-am luat un șampon(tratament) împotriva mătreții. Într-adevăr, acel tratament a funcționat. Farmacista a spus că după ce îl termin să cumpăr " le petit marseiliais". L-am luat, dar după doar o spălare, mătreața a " revenit". Știți tratamente naturiste sau care le pot prepara acasă?

3 răspunsuri:
| Neo12 a răspuns:

Eu pentru matreata am folosit un tratament de la Gerovital cu ichtiol, vitamina d, e.e 25 de lei si e foarte bun (respecti ce scrie pe spatele sticlei). Eu asa am scapat.

Răspuns utilizator avertizat
| AlinSy a răspuns:

Ia-ti din nou acel sampon(tratament)..si de data aceasta nu mai cumpara acel sampon.