| Gorky a întrebat:

Deci nu stiu cum sa incep. Fratele meu mi-a vazut bluza ce am cumpărat-o de pe about you acum 6-7 luni si instant cand a văzut-o a zis "e fake, e fake". L-am intrebat ca de ce crede el ca e fake si mi-a spus" pentru că e subțire bluza si ca se cunoaște ca are eticheta schimbată"
I-am spus ca daca era ca el atunci nu mai exista about you.

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Vezi pe eticheta bluzei unde este facuta!
Daca scrie "made in China" atunci este fake.

| user11080601008 a răspuns:

Produsele de pe about you sunt originale. eu cand mi am cumpărat încălțăminte sau haine de firma (nike, adidas etc mărci cunoscute oricum), am primit eticheta unde scria ca sunt fabricate la marca respectiva, sau pe cutia de adidasi insigna nike si site ul lor. nu ar fi normal sa coste atat daca nu ar fi originale. materialul nu ține de ei, ține de producător.