| Alex1239 a întrebat:

Deci pentru inceput vreau sa spun ca am varfurile despicate.Am incercat remedii cum ar fi uleiul de masline de cateva ori dar nu a functionat.Pana la urma am facut sacrificiul suprem si am dat cativa cm jos dar varfurile sunt inca despicate.Imi puteti spune de ce sunt tot despicate?

3 răspunsuri:
| MTatiana a răspuns:

Incearca produsele de la Farmasi. Au sampon si masca cu usturoi foarte bune, la fel si cele cu keratina.
Pentru a le putea comanda - https://catalogfarmasi.com/inscriere/

| AlexiaAlexxia111 a răspuns:

Daca folosesti placa de par, e normal ca ai ars parul tot, nu doar la vârfuri
Foloseste ulei de ricin, hidratează si ajuta la creștere parului.
Si Ulei de cocos este bun si mai intreaba la farmacie.