| Kidd_2736 a întrebat:

Deeci vreau sa imi iau niste ochelari nerd, stiti?big grin ray ban modelul rb5121. dar nu stiu unde gasesc asa ceva in bucuresti.gasesc pe la vreo optica medicala ceva? optinova, opticris, opti blu.etc? si cam cat sunt?

2 răspunsuri:
| Irinna a răspuns:

Nu stiu in bucuresti, dar poti comanda de aici :
http://www.ochelari-de-soare.com/......t_info.php
au mai multe modele si pretul este mic.

| ANGEL7DEVIL a răspuns:

Pai kidd ochelari ray ban sunt foarte populari pana si starurile de peste ocean poarta ca exemplu:demi lovato,selena gomez, paris hilton, justin bieber si multi alti.in plus ca model ray ban care ii poarta ei sunt exact ca ai nostri dar sincer eu sunt din arad si pana si aici se gasesc foarte multi ochelari dinastia.iar tu nu gasesti in bucuresti capitalal? hehe.incearca la mall si vezi acolo sunt sigurat crede-ma apropo originali costa 1 milion poate chiar 2-3, dar cei neoriginali costa in jur de 10-45 lei depinde cine ii vinde sti? la ce magazin din mall de exemplu te duci ca nu la fiecare e acelasi pret.asa ca incearca cum ti-am spus la mall acolo sunt!